Кошик
Обновление ассортимента! Постельное белье сатинВыбрать
☆☆☆☆☆ЭкоКомфорт
+380 (67) 707-31-47
+380677073147
+380660228171

Сатин-жаккард

Жакардову постільну білизну ― відноситься до VIP рівня. З таким постільною білизною Ви відчуєте себе царською особою.
Властивості такої тканини неймовірна гладкість і приємна на дотик фактура створена завдяки особливому плетінню, виглядає дуже багато і яскраво. Натуральні тканини, які входять в склад жаккарда, а також завдяки особливій його щільності, дозволяють вбирати всю зайву вологу і відводити електричне поле на ліжку. Це особливо необхідно взимку, коли працюють джерела штучного опалення. Жаккард, дуже благотворно впливають на сон, регулюючи уві сні нашу з вами температуру тіла.
1 2 3
Сатин-жаккард тканина для постільної білизни -  вважається однією з найкрасивіших тканин для виробництва постільної білизни, відрізняється високою щільністю і зносостійкістю. Плетіння “жаккард” отримало свою назву із-за складного малюнка  (вертикальний і горизонтальний повтор малюнка) який досягається в ткацтві шляхом переплетення ниток  у заздалегідь визначеному порядку, який закладається в пам'ять верстата.   І, що важливо, лише при жакардових способі плетіння досягається максимальна щільність ниток на одиницю площі. Створення малюнка за допомогою кольорових тканин — не єдина можливість «грати» з кольором тканини. Для того, щоб додати колір основі, тканина поміщають у барвник під високою температурою.

Жаккард дуже практичний, доглядати за такою білизною дуже просто. Але все ж таки, ряд обмежень, яких слід дотримуватися все ж існує. Прати таку білизну в пральній машині допускається тільки при 30°С. Допускається також і ручне прання з використанням мила і прального порошку. Категорично забороняється відбілювати таку білизну і піддавати віджиму. Прасувати таку білизну краще з виворітного боку на невисоких температурах.